Aby to šlapalo - servis rotopedů eliminuje prostoje

Rotopedy jsou oblíbenou a dnes už běžnou výbavou fitness center, hotelových fitness i domácností. Poněkud se ale zapomíná na servis rotopedů. Velmi snadno se používají, rychle se na nich spalují kalorie a používat se dají bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Rotopedy a spiningová kola jsou s velkou oblibou užívané stroje ve všech fitness centrech také proto, že vás celkem rychle dostanou do kondice. Pokud jsou sami v kondici.

Při pravidelné zátěži je třeba objednat servis rotopedů, ale nejen těch. To samozřejmě doporučují i výrobci, často tím podmiňují i případné uznání reklamace. Jestliže stroj pracuje měsíce bez základní údržby, není divu, že po čase rotoped vrže, “jde ztuha”, prostě nefunguje tak úplně správně, jak klienti očekávají. Takže se mu začnou vyhýbat. Nechtějí ho používat, protože nemají z cvičení na něm ten pohodový zážitek, na který jsou zvyklý, představuje diskomfort. A je na čase objednat si servis rotopedů. Málokdo si totiž může dovolit mít ve svém fitness centru stroje, které mu nepracují.
Tomu se dá předejít, pokud si dohodnete pravidelný servis rotopedů. V rámci údržby vám odborník rotoped nejen zkontroluje a provede zápis o jeho stavu, ale také ho promaže, utáhne a nastaví správné parametry. Program preventivní údržby pomáhá udržovat vaše rotopedy v dobrém stavu, zkracuje prostoje a předchází závažným poruchám zařízení. Sníží se riziko úrazu a škody způsobené klientovi při jeho použití. Budete mít jistotu, že jsou všechny vaše fitness stroje funkční a bezpečné, zákazníci je budou dál rádi využívat, byznys pošlape.
Jestliže se obrátíte na Fitness pohotovost, získáte balíček užitečných služeb, který obsahuje servis rotopedů, i pravidelné údržby všech cvičících strojů ve vašem fitness. Samozřejmostí je čištění, mazání i výměna poškozených součástek. Služby poskytujeme komplexně, podle vašich potřeb nastavíme frekvenci prohlídek, co půjde opravíme, co ne, odkoupíme na náhradní díly.
Využijte našich služeb a dohodněte si odborný servis rotopedů jednou a o víc se už nemusíte starat. Můžete se naplno věnovat svému podnikání a všechno ostatní nechte na nás - termíny pravidelných prohlídek ohlídáme a o kondici vašich strojů se postaráme.
Pokud potřebujete provést servis rotopedů, radu nebo informaci ohledně fitness vybavení, rádi vám poradíme na telefonním čísle 603 901 928, servis@fitnesspohotovost.cz

 

 

 

 

Servis rotopedů můžete jednoduše a nezávazně poptat zde .

Co umíme:

  • Repasování fitness strojů, vykupujeme rozbité stroje.
  • Opravy a repasování motoru na fitness stroje, běhouny, kurty k běžeckému pásu.
  • Posilovací stroje servis a opravy.
  • Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení.
  • Servis podtlakových strojů. Servis kardio zóny.
  • Servis celých posiloven. Servis fitness center.
Rotoped Life Fitness Engage 95
 
 
Cena bez DPH: 24 000,- CZK
29 040,- CZK
 
Rotoped Matrix U5x
 
 
Cena bez DPH: 15 900,- CZK
19 239,- CZK
 
 
Ergometr Tunturi E60R
 
 
Cena bez DPH: 9 421,- CZK
11 399,- CZK
 
Cyklotrenažér SportsArt C53U Upright Bike
 
 
Cena bez DPH: 5 900,- CZK
7 139,- CZK
 
 

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte