BH fitness

BH Fitness

BH Fitness je přední specialista na sportovní vybavení pro doma (Home Fitness) a pro profesionální použití (Commercial Fitness). Více než dvě desetiletí na trhu nám umožnily vyvinout širokou škálu kardiochirurgických přístrojů, fitness zařízení a kompletních fitnesových zařízení, která splňují sportovní potřeby tělocvičny, pohostinských zařízení a jiných profesionálních lokalit.

V tomto místě vám bude k dispozici širokou škálu strojů: posilovny, eliptické, stacionárních kolech, skládací kola, příslušenství fitness, půjčovna indoor cycling, ... to vše z nich navržen tak, aby zlepšit životní podmínky a kvalitu života sportovců a uživatelů na všech úrovních. Pokud máte zájem o projekt přizpůsobeného sportovního vybavení nebo prozkoumat různé projekty, které již byly vyvinuty pro lázně, soukromé tělocvičny, sportovní centra, hotely, kromě jiných, kontaktujte sekci Professional Fitness.

Pro ty, kteří chtějí, aby začít svůj domácí posilovny nebo mají kus fitness vybavení pro cvičení z pohodlí, bezpečí a pohodlí domova, v sekci Fitness Domácí najít nejen tradiční fitness vybavení jako rotopedu, na veslování nebo běžící pás, ale i některé patentované produkty vlastního designu jako Cardio Tower, které kombinují běžící pás a strukturu na praktické vytahování všech jednotek. A v oblasti krásy a zdraví je tato produktová řada doplněna o kavitační zařízení, masážní křesla, elektrostimulaci a další prvky, které přispívají k blahu, zdraví a kondici našich spotřebitelů.

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte