Počet položek: 0 0,- CZK

Servis a opravy fitness strojů a vybavení

Sevis ceník

    bez dph  s dph
Diagnostika závady   350 Kč 424 Kč
Diagnostika závady motoru od 350 Kč 424 Kč
Diagnostika závady řídící jednotky od 350 Kč 424 Kč
Elektroinstalace montáž demontáž + náhadní díly  od 1 800 Kč 2 178 Kč
Instalace nového stroje u Vás od 700 Kč 847 Kč
Celková kontrola,mazání,čištění   od 350 Kč 424 Kč
Montáž a demontáž motoru od 350 Kč 424 Kč
Motor - repasování  od 2 500 Kč 3 025 Kč
Motor - výměna ložisek,výměna uhlíků, čištění a odzkoušení od 1 500 Kč 1 815 Kč
Neoprava   350 Kč 424 Kč
Rídící jednotka oprava + náhadní díly  od 1 500 Kč 1 815 Kč
Potvrzení pro pojištovnu od 1 000 Kč 1 210 Kč
Proskluzná deska demontáž a montáž od 350 Kč 424 Kč
Předprodejní servis   + náhadní díly  od 1 000 Kč 1 210 Kč
Gurta seřízení + válce od 700 Kč 847 Kč
Stříkání - renovace nátěru hodina + náhadní díly  od 500 Kč 605 Kč
Válce pásu repasování od 3 400 Kč 4 114 Kč
Zdroj výměna + náhadní díly  od 350 Kč 424 Kč
Ostatní práce  za hodinu  od 350 Kč 424 Kč
Svařování - montáž demontáž  od 351 Kč 425 Kč
Svařování  1ks od 1 000 Kč 1 210 Kč

Servisní formulář  nebo zavolejte na 731 624 910

FitnessPohotovost - spolupráce

FITNESSPOHOTOVOST.CZ

Čalouníme fitness zařízení

V tomto balíčku Vám provedeme přečalounění požadovaných částí Vašeho vybavení. Jedná se především o lavičky, sedáky, opěrky atd… Disponujeme kvalitní fitness koženkou, která je odolná vůči potu a desinfekcím při úklidu.

Servis podtlakových strojů

Nabízíme kompletní Servis a opravy podtlakových strojů – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis alpinning pásů

Nabízíme kompletní Servis a opravy alpinning pásů – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis a opravy posilovacích strojů Slender strojů

Nabízíme kompletní Servis a opravy Slender strojů – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Posilovací stroje servis a opravy

Servis posilovacích strojů -Nabízíme komplet po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis kardio zóny

Nabízíme kompletní servis a opravy cardio – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis celých posiloven

Nabízíme kompletní Servis celých posiloven. – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis fitness center

Nabízíme kompletní Servis fitness center – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis a opravy spinningových kol

Nabízíme kompletní Servis a opravy spinningových kol– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Bežecké pásy servis a opravy

Nabízíme kompletní Servis a opravy běžeckých pásů a běžeckých trenažérů– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis a opravy vacuShape

Nabízíme kompletní Servis a opravy vacuShape– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis a opravy alpinning a cross trenažérů

Nabízíme kompletní Servis a opravy alpinning a cross trenažérů – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis a opravy orbitracků

Nabízíme kompletní Servis a opravy orbitracků – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis a opravy rotopedů

Nabízíme kompletní Servis a opravy rotopedů– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis posilovací věží

Nabízíme kompletní Servis a opravy posilovací věží– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení.

Nabízíme kompletní Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení. – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis a opravy rehabilitační stolů

Nabízíme kompletní Servis a opravy rehabilitační stolů – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servis vibračních plošin

Nabízíme kompletní Servis a opravy masážních přístrojů, vibračních plošin různých druhů a značek.– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Rychle dostaneme Vaše fitness do kondice

Potřebujete rychle vyřešit technické problémy? Řešením je naše služba Expresní servis. Při akutních případech NON STOP Praha a Střední Čechy.

Co je co

Zákazník se tak nemusí o nic starat, vše obstaráme již my za Vás! Vaše stroje tak budou vždy v kondici. V pravidelném servise jsou zahrnuty náklady na běžně spotřebovávaný materiál při servise, chemické čištění a lubrikace, běžný spotřební materiál. V pravidelném servise nejsou zahrnuty náklady na pořízení náhradních dílů. Náhradní díly se řídí dle našeho ceníku či dle aktuální cenové nabídky náhradních dílů pro fitness a wellness stroje a zařízení.

Komentáře k Servis a opravy fitness strojů a vybavení

1
12.6.2015 10:28
Šustrová Veronika

2
28.9.2015 11:24
Stano Hefka

Dobrý deň, poskytujete servis prípadné opravy bežiacich strojov Master aj na Slovensku.

3
16.2.2016 14:21
Jana Slašťanová

Prosím o opravu crosstrainera Vision Fitness X20, klapání při šlapání z jedné strany. Tel: 724 877 284 Děkuji za informace o případném termínu. Adresa, Hořovice.

4
17.2.2016 09:40
Andrea Francova

Dobry den vlastnim bezecky pas znacky NordiTrack Polar,je u nej potreba vymena ridici jednotky.Zajimala by me orientacne cena vcetne dopravy do Rouchovan okr.Trebic.Jestli by byla oprava vubec rentabilni.Diky Francova

5
22.2.2016 06:10
Fitness Pohotovost

Dobrý den
Řídící jednotky neměníme a nemáme je skladem. Jsme schopni je tak na 60% opravit .
bezecky pas znacky NordiTrack Polar, toto označení je málo potřebuji vyfotit výrobní štítek nebo přesnější označení a mohu se podívat na ceny jednotek.
Jak jste přišla na to že jednotky jsou špatníé?
S pozdravem
Oldřich Kopecký
FitnessPohotovost.cz
737239340, Kutnohorská 312, Praha 10,
PO-PÁ od 13 -18h

6
19.3.2016 14:19
Zechová

Dobrý den, máme běžící pás SOLOGIUM 6300C. Najednou se při zapnutí rozjel na plnou rychlost a ihned vypnul. Teď už se nerozjede vůbec. Jsme se Zábřehu na Moravě. Mohu požádat o odhad ceny opravy. díky.

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
Copyright © fitnesspohotovost.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© fitnesspohotovost.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace